Informujemy o utrudnionym parkowaniu w centrum Pyskowic!

Pyskowice_Picasso.jpg

W poniedziałek 27.06.2016 w okolicy centrum przy rynku w Pyskowicach pojawiła się informacja z prośbą "o nie parkowanie w godzinach między 21:00 a 6:00" - i gdyby nie to, że dziś już mamy środę 29 czerwca 2016 nie byłoby w tym nic dziwnego, że dopiero dziś Was o tym informujemy. Do teraz nikt nawet pędzla nie umoczył i jak w całym kraju "szukaj kierowco sobie miejsca" bo miejsc parkingowych ciągle mało i mało a od 3 dni parking przy rynku pustym musi być. Hyy... tak długo? widocznie do miasta ściągany jest Picasso by tego dzieła malarskiego dokonać! cool
Jednak mimo tych utrudnień jest i dobra nowina! Jak już ów Picasso pomaluje będziemy mieć jedno więcej miejsce do parkowania!

Pyskowice_MistrzParkowania.jpg
fot.: "Pyskowicki Guiness w Parkowaniu (kategoria: czas)"

Zapewne wielu z Was pamięta jedno z aut naszego cyklu pt.: "Mistrzowie Parkowania" (foto powyższe) gdzie mimo naszych a i pewnie Waszych kilku zgłoszeń do Służb Miejskich stało i stało te granatowe powiedzmy "autko" kilka wiosen i zim blokując miejsce mobilnym naszego miasta, turystom itd. i nic nie udało się Służbom w tej sprawie zrobić aż do chwili obecnej!
Dzięki akcji malowania parkingów granatowy koszmar wielu z Was w końcu jakoś zniknął!
...i dobrze cool


PS.
Spotykają Ciebie podobne absurdy i sytuacje w naszej okolicy? Napisz, wyślij foto do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.