Obsługa Punktu Lombardowego - atrakcyjne wynagrodzenie!
Poszukujemy pracowników sieci lombardów "Loombard"

praca_oferta.jpg
Loombard.pl to marka zrzeszająca ponad 470 placówek na terenie całego kraju. Działamy w branży usług finansowych od ponad 15tu lat. Zajmujemy się udzielaniem pożyczek gotówkowych pod zastaw - pożyczki lombardowe. Jesteśmy największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem u nas pracy.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- system szkoleń
- możliwość rozwoju
- atrakcyjne premie sprzedażowe
- pracę w miłym, młodym zespole
- ramowe godziny pracy
- pracę, która daje duże pole samodzielności
- możliwość wykazania się kreatywnością

Zakres obowiązków:
- wycena wartości przedmiotów
- udzielanie pożyczek
- obsługa bardzo prostego i intuicyjnego programu
- sprzedaż stacjonarna i internetowa
- dbanie o ład i porządek placówki

Od przyszłych pracowników oczekujemy:
- chęci do pracy
- wykształcenia przynajmniej średniego
- dyspozycyjności
- pewności siebie
- inteligencji i samodzielności w działaniu
- kultury osobistej
- pozytywnego nastawienia

Nie szukamy pracowników sezonowych. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z osobami chcącymi współpracować z nami przynajmniej 12 miesięcy.

Miejsce pracy Pyskowice.

loombard.jpg

Loombard.pl
44-120 Pyskowice
ul. Armii Krajowej 12